TC Chrobry Scott Głogów 2017 Karpacki Wyścig Kurierów 2015
WYNIKI

Elite (2018) 

 

  • 25.02.2018 – Road GP Izola (1.2) UCI – 52m
  • 3.03.2018 – Road Porec Trophy (1.2) UCI – 34m
  • 8-11.03.2018 – Road Istrian Spring Trophy (2.2) UCI – 58m
    • Prologue Umag › Umag – 57m
    • I stage Porec › Labin – 41m
    • II stage Vrsar › Oprtalj – 79m
    • III stage Pazin › Umag 43m
  • 24.03.2018 – Road Trofeo Cinelli Hlohovec – 7m
  • 25.03.2018 – Road Kalas Cup – Velka Bites – Brno – 32m
  • 1.04.2018 – Road GP Adria Mobil (1.2) UCI – 50m
  • 8.04.2018 – Road Ślężański Mnich – 11m
  • 15.04.2018 – Road Kalas Cup – Kyjovske Slovacko – 3m
  • 21.04.2018 – Road Visegrad 4 Bicycle Race – GP Czech Republic (1.2) – 10m
  • 22.04.2018 – Road Visegrad 4 Bicycle Race Grand Prix Poland (1.2) – 38m
  • 29.04.2018 – Road Wyścig o Puchar Gminy Chrząstowice – 5m
  • 1.05.2018 – Road 
  • 2.05.2018 – Road

 U-23 (2014-2017)

  • 5.04.2014 – Road Międzynarodowe Kryterium Boxmet Dzierżoniów – 10m (25m elita)
  • 6.04.2014 – Road Ślężański Mnich Sobótka – DNF
  • 12.04.2014 – XCE Puchar Polski Białystok – 3m
  • 13.04.2014 – XCO Puchar Polski Białystok – 2m (5m elita)
  • 19.04.2014 – XCO Puchar Czech Teplice C1- 4m (16m elita)
  • 27.04.2014 – XCM Grand Prix Kaczmarek Electric Olejnica – 2m MEGA
  • 18.05.2014 – XCO Puchar Włoch Chies d’Alpago C1 – 6m (21m elita)
  • 23.05.2014 – XCE Puchar Świata Czechy – 53m
  • 25.05.2014 – XCO Puchar Świata Czechy – 51m
  • 1.06.2014 – XCM Grand Prix Kaczmarek Electric Zielona Góra – 4m MEGA
  • 14.06.2014 – XCO Puchar Polski Boguszów Gorce – 1m (3m elita)
  • 15.06.2014 – XCO Puchar Czech Kutna Hora – 8m (21m elita)
  • 22.06.2014 – XCO Puchar Polski Tuchów – 1m (3m elita)
  • 25.06.2014 – ITT Mistrzostwa Polski Zawonia – DNF
  • 28.06.2014 – Road Mistrzostwa Polski Sobótka – 44m
  • 5.07.2014 – XCO Puchar Czech Pec pod Snezkou – 6m (10m elita)
  • 6.07.2014 – XCO Puchar Polski Wałbrzych – 1m (5m elita)
  • 18.07.2014 – XCE Mistrzostwa Polski Środa Wielkopolska – 24m
  • 20.07.2014 – XCO Mistrzostwa Polski Żerków – 2m (8m elita)
  • 2.08.2014 – XCM Otwarte Mistrzostwa Srebrnej Góry MUFLON – 3m
  • 10.08.2014 – XCO Finał Pucharu Polski Sławno – 2m (2m elita)
  • 16.08.2014 – XCO Złota Wstęga Złoty Stok – 1m (1m elita)
  • 24.08.2014 – XCO Puchar Świata Meribel Francja – 50m
  • 31.08.2014 – Road Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski – DNF
  • 5.09.2014 – XCO Mistrzostwa Świata Hafjell – 80m
  • 14.09.2014 – XCM Mistrzostwa Polski Obiszów – DNF
  • 6.12.2014 – CX Puchar Gminy Sławno – 3m (5m elita)
  • 7.12.2014 – CX Puchar Polski Sławno – 3m (6m elita)
  • 14.12.2014 – CX Puchar Polski Białystok – 3m (7m elita)
  • 3.01.2015 – CX II Ogólnopolski wyścig przełajowy Katowice – 2m (5m elita)
  • 11.01.2015 – CX Mistrzostwa Polski Bytów – DNF
  • 17.01.2015 – Warszawski Triathlon Zimowy – 18m open (2m drużyna mieszana)
  • 29.03.2015 – XCO Kamptal Klassic Langenlois Austria – 3m (20m elita)
  • 11.04.2015 – Road Ronde van Vlandeeren 1.Ncup UCI Belgia – DNF
  • 15.04.2015 – Road La Cote Picarde 1.Ncup UCI Francja – 30m
  • 17-18.04.2015 – Road ZLM-Roompot Tour 2.Ncup Holandia – 65m
    • I etap Road Race – 94m
    • II etap TTT – 12m
    • III etap Road Race – 62m
  • 25.04.2015 – XCM Skandia Maraton Lang Team Warszawa 1m Grand Fondo
  • 26.04.2015 – XCM SK Bank Mazovia MTB Maraton Józefów 1m Giga
  • 28.04-3.05.2015 – Road Karpacki Wyścig Kurierów – 8m (3m klasyfikacja młodzieżowa)
    • Prologue ITT – Tarnów 58m
    • I stage Road Race – Tarnów › Ciężkowice 5m
    • II stage Road Race – Zapora Niedzica › Jablonka 22m
    • III stage Road Race – Stará Bystrica › Bytca 50m
    • IV stage Road Race – Dohnany › Nové Mesto nad Váhom 46m
    • V stage Road Race – Pápa › Veszprém 71m
  • 10.05.2015 – XCM Mistrzostwa Europy Singen Niemcy – 22m elita
  • 16.05.2015 – XCM Skandia Maraton Lang Team Kraków 1m Grand Fondo
  • 24.05.2015 – XCO Puchar Świata Nove Mesto na Morawie Czechy – 50m
  • 7.06.2015 – XCO Puchar Polski Boguszów Gorce – 1m (1m elita)
  • 13.06.2015 – XCM Puchar Polski Skandia Maraton Lang Team – Gdańsk 4m Grand Fondo
  • 14.06.2015 – Road Race Tauron Lang Team Race Gdańsk – 7m
  • 20.06.2015 – XCO Trophy Maja Race Jelenia Góra HC UCI – 3m
  • 24.06.2015 – ITT Mistrzostwa Polski Strzelin – 11m
  • 27.06.2015 – Road Race Mistrzostwa Polski Sobótka – 30m
  • 5.07.2015 – XCO Puchar Świata Lenzerheide Szwajcaria – 46m
  • 17.07.2015 – XCE Mistrzostwa Polski Sławno – 4m
  • 19.07.2015 – XCO Mistrzostwa Polski Sławno – 3m (12m elita)
  • 9.08.2015 – XCO Puchar Polski Tuchów – 1m (1m elita)
  • 16.08.2015 – XCO BMC Racing Cup Basel – 6m (18m elita)
  • 23.08.2015 – XCO Puchar Świata Val di Sole – 69m
  • 4.09.2015 – XCO Mistrzostwa Świata Andora – 45m
  • 13.09.2015 – Road Race Górskie Mistrzostwa Polski Jelenia Góra – 5m (19m elita)
  • 20.09.2015 – XCM Mistrzostwa Polski Obiszów – 1m (9m elita)
  • 27.09.2015 – XCO Velence Bike Cup Węgry – 1m (6m elita)
  • 10.10.2015 – XCM Muflon Srebrna Góra – 5m (12 open)
  • 7.11.2015 – CX Puchar Polski Kotła – DNF
  • 8.11.2015 – CX Puchar Polski Zielona Góra – 1m (3m elita)
  • 11.11.2015 – CX klasa „B” Strzelce Krajeńskie – 1m (2m elita)
  • 14.11.2015 – CX Super Puchar Polski Koziegłowy – 2m (3m elita)
  • 15.11.2015 – CX Puchar Polski Szczekociny – 2m (5m elita)
  • 29.11.2015 – CX Super Puchar Polski „Bryksy Cross” Gościęcin 2 UCI – 2m (7m elita)
  • 5.12.2015 – CX klasa A Sławno – 3m (11m elita)
  • 6.12.2015 – CX Puchar Polski Sławno – 3m (6m elita)
  • 12.12.2015 – CX klasa B Ełk – 2m (2m elita)
  • 13.12.2015 – CX Puchar Polski Białystok – 2m (4m elita)
  • 20.12.2015 – CX Puchar Polski Lublin – 2m (2m elita)
  • 29.12.2015 – CX klasa B Częstochowa – DNF
  • 3.01.2016 – CX Puchar Polski Katowice – 1m (1m elita)
  • 10.01.2016 – CX Mistrzostwa Polski Lublin – 2m (5m elita)
  • 2.04.2016 – Road Race Kryterium Dzierżoniów – DNF 
  • 3.04.2016 – Road Race Ślężański Mnich Sobótka – 4m (15m elita) 
  • 8-10.04.2016 – Road Race Szlakiem Bursztynowym – Hellena Tour – 17m (37m elita)
    • I stage Road Race – Warta (brak wyników – około 20 miejsce elita)
    • II stage ITT – Opatówek 23m (48m elita)
    • III stage Road Race – Kalisz > Kazimierz Biskupi 25m (47m elita)
    • IV stage Road Race – Wieruszów > Kalisz 10m (21m elita)
  • 23.04.2016 – Road Race Visegrad 4 Kerékpárverseny 1.2 UCI Węgry – 24m elita
  • 23.04.2016 – Road Race Visegrad 4 Bicycle Race – GP Slovakia 1.2 UCI – 35m elita
  • 29.04-3.05.2016 – Road Race Karpacki Wyścig Kurierów U-23 2.2 UCI – 10m (12m klasyfikacja punktowa)
    • Prologue ITT – Veszprém 17m
    • I Road Race – Veszprém › Papá 53m
    • II Road Race – Trencianske Teplice › Stará Bystrica 20m
    • III Road Race – Jabłonka › Ciężkowice 45m
    • IV Road Race – Żabno › Tarnów 59m
  • 6.05-8.05.2016 – Road Race CCC Tour – Grody Piastowskie 2.2 UCI – 32m elita (5m U-23)
    • I Road Race – Chojnów › Złotoryja 30m elita
    • II Road Race – Głogów › Polkowice 39m elita
    • III Road Race – Wałbrzych › Dzierżoniów 28m elita 
  • 14.05.2016 – Road Race Visegrad V4 Race – GP Polski 1.2 UCI – 22m elita
  • 15.05.2016 – Road Race Visegrad 4 Bicycle Race – GP Czech Republic 1.2 UCI – DNF
  • 29.05.2016 – XCM – Grand Prix Kaczmarek Electric – 2m 
  • 3.06-5.06.2016 – Road Race Wyścig Pokoju U-23 2.Ncup UCI – 35m
    • I stage Road Race – Jesenik › Rymarov 100m
    • II stage Road Race – Krnov › Dlouhe Strane 36m
    • III stage Road Race – Jesenik › Jesenik 40m
  • 10.06-12.06.2016 – Road Race Tour of Malopolska 2.2 UCI – 21m (4m U-23)
    • I stage Road Race – Trzebinia › Alwernia 22m
    • II stage Road Race – Niepolomice › Nowy Targ 39m
    • III stage Road Race – Chocholowskie Termy › Stary Sacz 19m
  • 18.06.2016 – Road Race Memoriał Grundmanna I Wizowskiego 1.2 UCI – 16m elita 
  • 19.06.2016 – Road Race Korona Kocich Gór I Dolina Baryczy Zmigrod-Milic 1.2 UCI – 20m elita
  • 22.06.2016 – Road ITT Mistrzostwa Polski U-23 Świdnica – 17m
  • 25.06.2016 – Road Mistrzostwa Polski U-23 Świdnica – 2m
  • 29.06-2.07.2016 – Road Race Wyścig Solidarności i Olimpijczyków 2.2 UCI – 9m (2m U-23)
    • I stage Road Race – Radom › Łodz 42m
    • II stage Road Race – Koluszki › Kutno 28m
    • III stage Road Race – Pabianice › Sieradz 66m
    • IV stage Road Race – Piotrków Trybunalski › Kielce 14m
    • V stage Road Race – Tarnobrzeg › Krosno 10m
  • 12.07 › 18.07.2016 – Road Race Tour de Pologne 2.UWT  UCI – DNF
    • I stage Road Race – Radzymin › Warsaw 67m
    • II stage Road Race -Tarnowskie Góry › Katowice 127m
    • III stage Road Race – Zawiercie › Nowy Sacz 128m
    • IV stage Road Race – Nowy Sacz › Rzeszów 146m
    • V stage Road Race – Wieliczka › Zakopane DNF
  • 24.07.2016 – XCO Puchar Polski Boguszów Gorce – 1m (1m elita)
  • 31.07.2016 – Road Race Coppa dei Laghi – Trofeo Almar 1.Ncup UCI – 40m 
  • 7.08.2016 – Road Race Kryterium Memoriał Stanisława Królaka – 3m (9m elita)
  • 13.08.2016 – Road Race Memorial Henryka Lasaka 1.2 UCI – 45m elita
  • 14.08.2016 – Road Race Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 UCI – 20m elita 
  • 20.08 › 27.08.2016 – Road Race Tour de l’Avenir 2.Ncup UCI – 64m
    • I stage Road Race – Le-Puy-en-Velay › Veauche 47m
    • II stage Road Race – Montrond-les-Bains › Trévoux 64m
    • III stage Road Race – Bourg-en-Bresse › Autun 67m
    • IV stage Road Race ITT – Lugny › Lugny 87m
    • V stage Road Race -Scionzier › Les-Carroz-d’Arâches 64m
    • VI stage Road Race – Saint-Gervais-Mont-Blanc › Tignes 68m
    • VII stage Road Race – Val d’Isère › Valmeinier 61m
    • VIII stage Road Race – Saint-Michel-de-Maurienne › Saint-Sorlin-d’Arves 62m
  • 4.09.2016 – XCO Puchar Polski Głuchołazy – 1m (1m elita)
  • 11.09.2016 – XCM UCI Maraton Series Jelenia Góra 7m elita / 1m Mistrzostwa Polski XCM u-23
  • 18.09.2016 – Road Race kryterium – Wieluń 10m elita
  • 25.09.2016 – Road Race kryterium – Prudnik finał 8m elita
  • 30.09.2016 – Road Race TT – Mistrzostwa Polski parami 6m (9m elita)
  • 2.10.2016 – Road Race TTT – Mistrzostwa Polski drużyna 3m
  • 17.12.2016 – CX Puchar Polski Katowice 3m (6m elita)
  • 8.01.2017 – CX Mistrzostwa Polski Sławno 3m (8m elita) 
  • 25.03.2017 – Road Grand Prix de Saint-Etienne Loire – Francja 29m
  • 26.03.2017 – Road Annemasse Bellegarde Et-Retour – Francja 47m
  • 31.03-2.04.2017 – Road Szlakiem Bursztynowym – Hellena Tour – 12m (22m elita)
    • I stage Road – Warta > Warta 10m (18m elita)
    • II stage ITT – Opatówek m 12m (18m elita)
    • III stage Road – Kalisz > Stawiszyn 6m (11m elita)
    • IV stage Road  – Wieruszów > Kalisz 4m (11m elita)
  • 8.04.2017 – Road Międzynarodowe Kryterium Kolarskie Dzierżoniów 2m (7m elita)
  • 9.04.2017 – Road Ślężański Mnich Sobótka 2m (7m elita)
  • 22.04.2017 – Road  Visegrad 4 Kerekparverseny 1.2 UCI 22m elita
  • 23.04.2017 – Road Visegrad 4 Bicycle Race – GP Slovakia 1.2 UCI DNF
  • 29.04-2.05.2017 – Carpathian Couriers Race U-23 2.2 UCI 4m 
    • prologue TT – Tarnów > Tarnów 1m 
    • I stage Roda – Nowy Sąd > Oświęcim 16m 
    • II stage Road – Oświęcim > Jabłonka 17m 
    • III stage Road  – Veszprem > Papa 18m 
  • 5.05-7.05.2017 – Road Race CCC Tour – Grody Piastowskie 2.2 UCI – 13m (3m U-23)
    • I Road Race – Złotoryja › Jawor 22m 
    • II Road Race – Dzierżoniów › Srebrna Góra 13m 
    • III Road Race – Głogów › Polkowice 46m 
  • 13.05.2017 – XCO Akademickie Mistrzostwa Polski jazda indywidualna na czas 1m
  • 14.05.2017 – XCO Akademickie Mistrzostwa Polski 1m
  • 20.05.2017 – XCO World Cup Nowe Mesto na Moravie 61m
  • 1.06-4.06.2017 – Road Race Grand Prix Priessnitz spa U-23 2.Ncup UCI – 25m
    • Prologue – Krnov › Krnov 11m
    • I stage Road Race – Jesenik › Rymarov 13m
    • II stage Road Race – Krnov › Dlouhe Strane 30m
    • III stage Road Race – Jesenik › Jesenik 22m
  • 9.06-11.06.2017 – Road Race Tour of Malopolska 2.2 UCI – 14m (3m U-23)
    • I stage Road Race – Alwarnia › Trzebinia 15m
    • II stage Road Race – Kokotów › Stary Śącz 19m
    • III stage Road Race – Chochołowskie Termy › Nowy Targ 17m
  • 18.06.2017 – Road Race Korona Kocich Gór 1.2 UCI 17m
  • 21.06.2017 – ITT Race Mistrzostwa Polski U-23 4m
  • 24.06.2017 – Road Race Mistrzostwa Polski U-23 10m
  • 28.06-1.07.2017 – Road Race Wyścig Solidarności i Olimpijczyków 2.2 UCI – 27m (7m U-23)
    • I stage Road Race – Łódź › Zduńska Wola 50m
    • II stage Road Race – Tomaszów Mazowiecki › Kielce 21m
    • III stage Road Race – Radom › Stalowa Wola 29m
    • IV stage Road Race – Mielec › Krosno 30m
    • V stage Road Race – Świdnik › Lublin 29m
  • 2.07.2017 – Road Race Międzynarodowy Wyścig Warszawa – Łódź 31m 
  • 16.07.2017 – XCO Mistrzostwa Polski Warszawa DNF
  • 22.07.2017 – Road Race Tyskie Kryterium Fiata 1m (3m elita)
  • 23.07.2017 – Road Race Memoriał Kazimierza Gazdy kryterium w Pszczynie 3m (8m elita)
  • 25.07-29.07.2017 – Road Race Wyścig Dookoła Mazowsza 2.2 UCI – 21m (7m U-23)
    • Prologue 23m
    • I stage Road Race – Teresin › Teresin 33m
    • II stage Road Race – Grodzisk Mazowiecki › Grodzisk Mazowiecki 38m
    • III stage Road Race – Odrzywol › Odrzywol 59m
    • IV stage Road Race – Kozienice › Kozienice 51m
  • 5.08.2017 – Road Race European Continental Championships U23 81m
  • 12.08.2017 – Road Race Memorial Henryka Lasaka (1.2 UCI) 53m
  • 13.08.2017 – Road Race Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2 UCI) 43m
  • 26.08.2017 – Road Race Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski 1m (9m elita)
  • 10.09.2017 – Road Race kryterium w Prudniku 2m (7m elita)
  • 16.09.2017 – Road Race Visegrad 4 Bicycle Race – GP Czech Republic (1.2 UCI) 10m elita
  • 17.09.2017 – Road Race Visegrad 4 Bicycle Race Grand Prix Poland (1.2 UCI) 23m elita
  • 29.09.2017 – DTT Mistrzostwa Polski na czas parami 4m (5m elita)
  • 1.10.2017 – TTT Mistrzostwa Polski na czas drużyna 7m (9m elita)

Junior (2012-2013)

  • 12.05.2012 – XCO Puchar Świata Nove Mesto na Morave 11m
  • 20.05.2012 – XCO Puchar Świata La Bresse 20m
  • 27.05.2012 – XCO Ochla 1m
  • 1-3.06.2012 – Szosa Międzynarodowy wyścig „ZŁOTE KOŁO” Dobczyce 9m
    • I etap – jazda indywidualna na czas 3m (Mistrzostwa LZS 3m)
    • II etap – start wspólny 40m
    • III etap – start wspólny 22m (Mistrzostwa LZS 15m)
  • 7.06.2012 – XCE Mistrzostwa Europy Moskwa 4m
  • 8.06.2012 – XCO Mistrzostwa Europy Moskwa 36m
  • 16.06.2012 – Szosa czas Puchar Polski Koziegłowy 19m
  • 17.06.2012 – Szosa Puchar Polski Koziegłowy wspólny 17m
  • 22.06.2012 – Szosa Mistrzostwa Polski Sędziszów 52m
  • 30.06.2012 – XCM Verus K-SSSE MINI Cybinka 1m (2m)
  • 8.07.2012 – XCO Mistrzostwa Polski Kielce 1m
  • 14.07.2012 – XCO II Puchar Polski  Ustroń 1m
  • 4.08.2012 – XCM Ustroń MEGA 1m (32m)
  • 19.08.2012 – XCO III Pucharu Polski Jelenia Góra 4m
  • 26.08.2012 – Szosa Górskie Mistrzostwa Polski Podgórzyn 4m
  • 1.09.2012 – XCO IV Pucharu Polski Gielniów 1m
  • 8.09.2012 – XCO Mistrzostwa Świata Saalfelden 17m
  • 29.09.2012 – XCO Finał Pucharu Polski Walbrzych 1m
    • Klasyfikacja Generalna Pucharu Polski MTB 1m
  • 29.12.2012 – CX Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Kolarskiego Jarocin 2m
  • 30.12.2012 – CX X Puchar Polski Jarocin 2m
  • 13.01.2013 – CX Mistrzostwa Polski Koziegłowy 3m
  • 19.01.2013 – CX Finał Pucharu Polski Bieganów 1m
  • 20.01.2013 – CX Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS Bieganów 1m
  • 24.03.2013 – XCO Kamptal Klassik Trophy Langenlois C1 1m
  • 6.04.2013 – Szosa Międzynarodowe Kryterium Kolarskie Dzierżoniów 1m
  • 7.04.2013 – Szosa Międzynarodowy wyścig kolarski „Ślężański Mnich” Sobótka 2m
  • 14.04.2013 – XCO Bundesliga Münsingen 7m
  • 19-21.04.2013 – Szosa Puchar Narodów Chorwacja Tour of Istria 20m
    • I etap – start wspólny 47m
    • II etap – start wspólny 19m
    • III etap – start wspólny 29m
  • 27.04.2013 – XCO Puchar Czech Teplice 2m
  • 2-5.05.2013 – Szosa Puchar Narodów Czechy Course de la Paix Juniors 17m
    • I etap  – start wspólny 32m
    • IIa etap – jazda indywidualna na czas 32m
    • IIb etap – start wspólny 40m
    • III etap – start wspólny 26m
    • IV etap – start wspólny 34m
  • 19.06.2013 – XCO Puchar Świata Albstadt 15m
  • 25.06.2013 – XCO Puchar Świata Nove Mesto 13m
  • 9.06.2013 – XCO BMC Racing Cup Granichen HC 25m
  • 16.06.2013 – XCO Puchar Świata Val di Sole 5m
  • 22.06.2013 – XCO Mistrzostwa Europy Bern 10m
  • 5.07.2013 – XCE Mistrzostwa Polski Żerków 2m
  • 6.07.2013 – XCR Mistrzostwa Polski Żerków 2m
  • 7.07.2013 – XCO Mistrzostwa Polski Żerków 3m
  • 20.07.2013 – Szosa Mistrzostwa Europy Olomouc 47m
  • 3-4.08.2013 – Szosa Puchar Narodów Francja Trophée Centre Morbiha 45m
    • I etap – start wspólny 79m
    • IIa etap – jazda indywidualna na czas 6m
    • IIb etap – start wspólny 29m
  • 24.08.2013 – XCO BMC Racing Cup Basel C1 6m
  • 29.08.2013 – XCO Mistrzostwa Świata Pietermaritzburg 11m
  • 15.09.2013 – XCO Puchar Świata Hafjell 4m
  • 24.09.2013 – Szosa Mistrzostwa Świata Florencja jazda indywidualna na czas 16m
  • 28.09.2013 – Szosa Mistrzostwa Świata Florencja start wspólny 18m

Junior Młodszy (2010-2011)

  • 7.11.2009 – CX Puchar firmy Dobrawa Rzeniszów 3m
  • 8.11.2009 – CX I Puchar Polski Myszków 5m
  • 10.11.2009 – CX Puchar Starosty Żagania 2m
  • 11.11.2009 – CX II Puchar Polski Zielona Góra 1m
  • 14.11.2009 – CX Puchar wójta gminy Zwierzyń 2m
  • 15.11.2009 – CX III Puchar Polski Strzelce Krajeńskie 5m
  • 21.11.2009 – CX IV Puchar Polski Koziegłowy 2m
  • 22.11.2009 – CX Memoriał Edwarda Pełki Szczekociny 4m
  • 6.12.2009 – CX VI Puchar Polski Gościęcin 1m
  • 12.12.2009 – CX Puchar wójta gminy Górzyca 1m
  • 13.12.2009 – CX VII Puchar Polski Górzyca 2m
  • 19.12.2009 – CX VIII Puchar Polski Złoty Potok 1m
  • 20.12.2009 – CX Puchar wójta gminy Huta Stara B 1m
  • 2.01.2010 – CX X Puchar Polski Słubice 4m
  • 3.01.2010 – CX Puchar wójta gminy Bieganów 1m
  • 9.01.2010 – CX Mistrzostwa Polski Szczekociny 5m

Młodzik (2008-2009)

  • 20.10.2007 – CX Jakubów 1m
  • 27.10.2007 – CX Kozienice 1m
  • 28.10.2007 – CX Warszawa 1m
  • 3.11.2007 – CX Rzeniszów 3m
  • 4.11.2007 – CX Myszków 3m
  • 10.11.2007 – CX Zielona Góra 2m
  • 11.11.2007 – CX Zielona Góra 1m
  • 24.11.2007 – CX Strzelce Krajeńskie 3m
  • 25.11.2007 – CX Zwierzyń 2m
  • 1.12.2007 – CX Opoczno 1m
  • 2.12.2007 – CX Opoczno 1m
  • 8.12.2007 – CX Słubice 3m
  • 9.12.2007 – CX Słubice 2m
  • 15.12.2007 – CX Górzyca 1m
  • 16.12.2007 – CX Górzyca 4m
  • 6.01.2008 – CX Wyścig o wstęgę prezesa PZKolu 6m
  • 13.01.2008 – CX Mistrzostwa LZS i Finał Pucharu Polski 1m
  • 13.04.2008 – Szosa Twardogóra 36m
  • 27.04.2008 – XCO Zielona Góra 1m
  • 1.05.2008 – Szosa kryterium Poznań 2m
  • 4.05.2008 – XCO Lang Szczawno Zdrój 2m
  • 11.05.2008 – XCO Ochla 1m
  • 17.05.2008 – XCO Lang Bielawa 10m
  • 24.05.2008 – XCO Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Sosnowiec 1m
  • 25.05.2008 – XCO Głogów 1m
  • 31.05.2008 – XCO Lang Nałęczów 2m
  • 7.06.2008 – XCO Jaworzyna Śląska 1m
  • 14.06.2008 – XCO Ostrzyce 2m
  • 21.06.2008 – Szosa pary Drezdenko 4m
  • 22.06.2008 – Szosa Strzelce Krajeńskie 5m
  • 29.06.2008 – Szosa Kryterium uliczne Żagań 4m
  • 4.07.2008 – Tor Szczecin 2m
  • 4.07.2008 – Tor Szczecin 2m
  • 14.08.2008 – Tor 2000m Wrocław 2m
  • 14.08.2008 – Tor Drużyna 10x200m Wrocław 3m
  • 14.08.2008 – Tor Australijski Wrocław 3m
  • 14.08.2008 – Tor Punktowy Wrocław 1m
  • 16.06.2008 – XCO Lang Jelenia Góra 5m
  • 5.09.2008 – Szosa Kryterium Zielona Góra 11m
  • 7.09.2008 – XCO Ochla 1m
  • 13.09.2008 – XCO czasówka Lubawka 2m
  • 14.09.2008 – XCO Lubawka 2m
  • 17.09.2008 – Szosa Mini Tour de Pologne Lublin 13m
  • 25.10.2008 – CX Warszawa 1m
  • 26.10.2008 – CX Piaseczno 1m
  • 8.11.2008 – CX Rzeniszów 1m
  • 9.11.2008 – CX I Puchar Polski Myszków 1m
  • 11.11.2008 – CX II Puchar Polski Zielona Góra 1m
  • 22.11.2008 – CX IV Puchar Polski Koziegłowy 1m
  • 23.11.2008 – CX V Puchar Polski Szczekociny 1m
  • 29.11.2008 – CX VI Puchar Polski Strzelce Krajeńskie 1m
  • 30.11.2008 – CX Zwierzyń 1m
  • 6.12.2008 – CX  VII Puchar Polski Gościęcin 1m
  • 14.12.2008 – CX VIII Puchar Polski Górzyca 1m
  • 21.12.2008 – CX IX Puchar Polski Złoty Potok 1m
  • 28.12.2008 – CX Kórnik 1m
  • 3.01.2009 – CX Bieganów 1m
  • 4.01.2009 – CX Bieganów 1m
  • 11.01.2009 – CX Puchar PZKolu Górzyca 1m
  • 17.01.2009 – CX Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Słubice 1m
  • 18.01.2009 – CX Finał Pucharu Polski Słubice 1m
  • 4.04.2009 – Szosa Dzierżoniów 1m
  • 5.04.2009 – Szosa Sobótka 3m
  • 11.04.2009 – Szosa Kłomnice 2m
  • 18.04.2009 – XCO Lang Szczawno Zdrój 1m
  • 2.05.2009 – XCO Zielona Góra 1m
  • 16.05.2009 – XCO Lang Bielawa 1m
  • 23.05.2009 – XCO Głogów 1m
  • 30.05.2009 – XCO Lang Nałęczów 1m
  • 31.05.2009 – Szosa kryterium Poznań 1m
  • 6.06.2009 – XCO Lang Gdańsk 1m
  • 20.06.2009 – Szosa czas Dobiegniewo 3m
  • 20.06.2009 – Szosa kryterium Strzelce Krajeńskie 2m
  • 21.06.2009 – Szosa Strzelce Krajeńskie 3m
  • 27.06.2009 – Szosa Nielubia 2m
  • 5.07.2009 – XCO Puchar Szlaku Solnego Spytkowice 1m
  • 28.07.2009 – Tor Punktowy Szczecin 2m
  • 28.07.2009 – Tor Australijski Szczecin 1m
  • 8.08.2009 – Szosa kryterium Żagań 1m
  • 4.09.2009 – Szosa kryterium Zielona Góra 7m

Żak (2006-2007)

  • 14.04.2006 – XCO Zielona Góra 4m
  • 13.05.2006 – Szosa Przytoczna 3m
  • 20.05.2006 – XCO Legnica 4m
  • 28.05.2006 – XCO Głogów 1m
  • 10.06.2006 – XCO Świdnica 2m
  • 23.07.2006 – XCO ? 9m
  • 9.09.2006 – XCO Lubawka czasówka 3m
  • 10.09.2006 – XCO Lubawka 2m (generalka 2m)
  • 17.09.2006 – Szosa Kryterium uliczne Żagań 4m
  • 24.09.2006 – XCO Złotoryja 2m
  • 1.10.2006 – XCO Zielona Góra 1m
  • 1.10.2006 – XCO Zielona Góra 5m
  • 7.10.2006 – Szosa Kryterium uliczne Żagań 1m
  • 14.10.2006 – Szosa Kryterium uliczne Żary 2m
  • 28.10.2006 – CX Strzelce 2m
  • 29.10.2006 – CX Zwierzyń 2m
  • 12.11.2006 – CX Zielona Góra 1m
  • 26.11.2006 – CX Słubice 4m
  • 30.12.2006 – CX Przytoczna 11m
  • 13.01.2007 – CX Słubice 12m
  • 14.01.2007 – CX Słubice 10m
  • 11.02.2007 – CX Falmirowice 16m
  • 18.02.2007 – CX Pruszkowice 5m
  • 10.03.2007 – CX Jelenia Góra 2m
  • 24.03.2007 – CX Jelenia Góra 1m
  • 14.04.2007 – Szosa pary Strzelce Krajeńskie 9m
  • 15.04.2007 – XCO Łazy 1m
  • 22.04.2007 – XCO Zielona Góra 7m
  • 28.04.2007 – XCO Lang Chodzież 22m
  • 5.05.2007 – XCO Lang Szczawno Zdrój 18m
  • 0.00.2007 – XCO Lang Warszawa DNF
  • 23.06.2007 – Szosa czas Strzelce Krajeńskie 28m
  • 7.07.2007 – Tor Drużyna 1,5km Kalisz 7m
  • 8.07.2007 – Tor Dystans 2km Kalisz 27m
  • 13.07.2007 – Tor Australijski Szczecin 5m
  • 13.07.2007 – Tor Punktowy Szczecin 5m
  • 28.07.2007 – Tor dystans 2km Wrocław ?m
  • 28.07.2007 – Tor drużyna Wrocław 2m
  • 28.07.2007 – Tor Australijski Wrocław 13m
  • 28.07.2007 – Tor Punktowy Wrocław 5m
  • 12.08.2007 – Szosa Kryterium uliczne w Jaworzynie 9m
  • 23.09.2007 – Kryterium uliczne w Lubiniu DNF

 


Created by Przemysław Sobczyk - przemek191191[at]gmail.com
000076053